Хмельницький футзальний клуб "Спортлідер+"

Хмельницький футзальний клуб "Спортлідер+"

Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після стартових поєдинків півфінальних серій плей-офф у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 23
Диняк Андрій Тетра 22
Колесников Олексій Динамо-УМВС 22
Олянчук Сергій Гранд 22
Бабій Ігор Динамо-УМВС 21
Палійчук Богдан Патріот 20
Вербовий Сергій Гранд 19
Дьомін Богдан Прикордонник 19 (1)
Сьомін Вадим Лісабон 17
Полупан Олександр Стандарт 16
Дуда Володимир Менс 16 (1)
Дідишен Владислав Стандарт 15
Подлюк Олександр Стандарт 15
Садовнік Богдан Політехнік 15
Ісхаков Ігор Лісабон 14
Атласюк Сергій Патріот 14
Ліповуз Андрій Атлетик-Ферозіт 14
Лисий Іван Новатор 14 (1)
Козубович Тарас ФК “ЛП” 13
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 13
Вакух Дмитро МобіФренд 12
Вараниця Олександр Новатор 12
Казмірчук Сергій AVIVA 12
Мельников Володимир Прикордонник 12
Ярославський Андрій Філтекс 12
Братченко Сергій Менс 11
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 11
Муляр Андрій Тетра 11
Диняк Тимофій Тетра 10
Лисий Михайло ККФА-Vivasan 10
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 10
Мокрота Олександр ЕкоАльт 10
Опольський Вадим ФК “ЛП” 10
Рибчинський Ростислав ЕкоАльт 10
Сердунич Вадим Ауді 10
Крулік Артур Політехнік 10 (1)
Власов Юрій Прикордонник 9
Микитюк Євген Лісабон 9
Резніченко Петро AVIVA 9
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 9
Трофанюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 9
Жилович Тарас Політехнік 8
Коваль Вадим Фортуна 8
Куліковський Богдан Прикордонник 8
Левчук Сергій Менс 8
Марчук Дмитро Патріот 8
Михайлов Олександр ЕкоАльт 8
Морозов Андрій Прикордонник 8
Муравський Олексій ФК “ЛП” 8
Рабченюк Віктор AVIVA 8
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 8
Якубовський Денис Філтекс 8
Ахмедов Іван Тетра 8 (1)
Бевза Микола Фортуна 7
Гнатюк Валентин ЕкоАльт-Адрія 7
Загребельний Олександр Ауді 7
Кукурудза Євген Дантист 7
Кучер Андрій Ауді 7
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 7
Потюк Віталій ЕкоАльт 7
Рефель Вадим Прикордонник 7
Терлецький Данило Тетра 7
Чорний Дмитро ЕкоАльт-Адрія 7
Яворський Андрій ЕкоАльт-Адрія 7
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 7 (1)
Алексеєв Микола Ауді 6
Вільчинський Андрій Політехнік 6
Вакух Олег Філтекс 6
Вольський Сергій Патріот 6
Дзюбак Микола Політехнік 6
Коротун Олександр Патріот 6
Крисін Ігор Лісабон 6
Лисюк Артем Атлетик-Ферозіт 6
Мельник Тарас ДЮСШ Спортлідер+ 6
Муравський Андрій ФК “ЛП” 6
Овчинніков Олег Гранд 6
Петриковець Дмитро Гранд 6
Улітін Андрій Дантист 6
Шляховий Олександр Філтекс 6
Яремчук Андрій AVIVA 6
Бідюк Владислав ФК “ЛП” 6 (1)
Тадля Сергій Лісабон 6 (1)
Баценко Іван Ауді 5
Булкін Михайло Гранд 5
Вілінчук Ігор ЕкоАльт-Адрія 5
Васильчук Олександр Філтекс 5
Главацький Михайло Лісабон 5
Дарченко Віктор Менс 5
Камінський Руслан ЕкоАльт 5
Клапченко Роман Політехнік 5
Климчук Євген Атлетик-Ферозіт 5
Лемішевський Андрій Філтекс 5
Малюта Ігор Лісабон 5
Музика Юрій ЕкоАльт-Адрія 5
Папроцький Сергій Патріот 5
Розгон Сергій Динамо-УМВС 5
Романов Дмитро Патріот 5
Семенчук Віталій Тетра 5
Хребтатий Іван МобіФренд 5
Ціпко Костянтин ККФА-Vivasan 5
Ярош Дмитро Тетра 5
Кравецький Кирило AVIVA 5 (2)
Білецький Сергій Менс 4
Бабак Сергій Динамо-УМВС 4
Бриндак Денис AVIVA 4
Булка Олександр ЕкоАльт 4
Вербовий Валерій Гранд 4
Вербовий Владислав ДЮСШ Спортлідер+ 4
Волощук Андрій ЕкоАльт 4
Глушок Ігор Динамо-УМВС 4
Горошко Віктор Новатор 4
Дунець Максим ЕкоАльт 4
Зінченко Роман ФК “ЛП” 4
Заєць Олександр Динамо-УМВС 4
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 4
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 4
Кузьмін Ростислав Тетра 4
Куркевич Артем Лісабон 4
Маркович Вадим ККФА-Vivasan 4
Молодих Сергій Фортуна 4
Моночков Ігор Гранд 4
Мороз Олександр Ауді 4
Павлюк Євген Менс 4
Сохорук Микола Динамо-УМВС 4
Стожик Сергій Дантист 4
Терещенко Костянтин Дантист 4
Флерко Костянтин Фортуна 4
Хдейр Васім Філтекс 4
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 4
Шульган Андрій Атлетик-Ферозіт 4
Шульган Павло Атлетик-Ферозіт 4
Туменко Олександр Фортуна 4 (2)
Атласюк Олександр Патріот 3
Бондар Віктор Патріот 3
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 3
Буртовий Богдан ЕкоАльт 3
Голенко Михайло Прикордонник 3
Дудар Сергій Патріот 3
Дячук Костянтин Гранд 3
Кривак Михайло Атлетик-Ферозіт 3
Круть Юрій ФК “ЛП” 3
Мочульський Костянтин AVIVA 3
Новік Олександр Новатор 3
Орошкевич Михайло ФК “ЛП” 3
Побережний Євген Стандарт 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 3
Розуман Андрій Дантист 3
Рудоман Іван ККФА-Vivasan 3
Семенюк Іван ФК “ЛП” 3
Скалій Олександр Тетра 3
Стефанишин Валерій Дантист 3
Успенський Юрій Гранд 3
Шушвар Сергій Новатор 3
Юрахов Юрій ФК “ЛП” 3
Яковчук Володимир Філтекс 3
Єременко Олександр МобіФренд 2
Ахмад Різвон ДЮСШ Спортлідер+ 2
Бояренко Олег ФК “ЛП” 2
Віслободський Ігор AVIVA 2
Васільєв Іван Філтекс 2
Гілюк Олександр Менс 2
Городецький Ігор Дантист 2
Грига Богдан Прикордонник 2
Дрижа Олександр Патріот 2
Дрозда Руслан ККФА-Vivasan 2
Зозуля Олександр Патріот 2
Катеринчук Віталій ККФА-Vivasan 2
Кошевко Олег Стандарт 2
Кримінський Андрій ЕкоАльт 2
Кубряк Сергій Дантист 2
Куцак Максим ККФА-Vivasan 2
Лісоводський Андрій Менс 2
Лахмай Валерій ЕкоАльт-Адрія 2
Мельник Богдан Новатор 2
Нікішов Дмитро Прикордонник 2
Назарук Павло Менс 2
Осадчук Володимир Новатор 2
Пасічник Олексій МобіФренд 2
Подлюк Андрій Динамо-УМВС 2
Посполіта Віталій Новатор 2
Русс Дмитро Тетра 2
Садовський Віктор МобіФренд 2
Самонов Ігор Менс 2
Сторожук Іван Динамо-УМВС 2
Тимофієв Сергій Дантист 2
Тихонюк Артем ЕкоАльт 2
Шадрін Євген Менс 2
Шкодяк Данило ДЮСШ Спортлідер+ 2
Шупер Віталій Патріот 2
Ярмоленко Ростислав Атлетик-Ферозіт 2
Бейбутов Руслан Філтекс 1
Блазунь Євген Філтекс 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Виноград Роман Стандарт 1
Гарієвський Юрій Гранд 1
Герчак Євген Прикордонник 1
Головань Олександр Ауді 1
Головко Володимир Менс 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт-Адрія 1
Грабенчук Артем Тетра 1
Дідишен Павло Стандарт 1
Дацишин Микола Філтекс 1
Дащук Юрій Лісабон 1
Девлиш Олександр Гранд 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 1
Казва Олександр AVIVA 1
Казовик Володимир Патріот 1
Карпенко Дмитро Фортуна 1
Касапчук Олександр ФК “ЛП” 1
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1
Клімішин Дмитро AVIVA 1
Коваленко Михайло ДЮСШ Спортлідер+ 1
Козар Олександр Ауді 1
Король Іван ККФА-Vivasan 1
Коротинський Сергій AVIVA 1
Кравчук Андрій AVIVA 1
Кукурудза Дмитро Дантист 1
Лисий Олександр МобіФренд 1
Мірзаков Олександр Гранд 1
Майданюк Ярослав Політехнік 1
Мамонтов Олег Політехнік 1
Марущак Віталій Патріот 1
Мельник Владислав ККФА-Vivasan 1
Мельник Олександр МобіФренд 1
Мисліборський Андрій Політехнік 1
Наумов Олександр Ауді 1
Оборонков Андрій ЕкоАльт-Адрія 1
Одарич Сергій Новатор 1
Омарі Ідріс ДЮСШ Спортлідер+ 1
Підлісний Максим Атлетик-Ферозіт 1
Павлюк Віктор Менс 1
Первеєв Владислав ДЮСШ Спортлідер+ 1
Подольський Андрій Філтекс 1
Полюк Андрій Політехнік 1
Присяжнюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 1
Рев’якін Валентин Стандарт 1
Рудий Максим Дантист 1
Симчишин Олександр Прикордонник 1
Слівінський Вадим Гранд 1
Смучок Сергій Дантист 1
Століта Михайло МобіФренд 1
Сторожук Олександр Тетра 1
Тимощук Ростислав AVIVA 1
Цейчуков Вадим Лісабон 1
Чурбанов Ярослав Політехнік 1
Шевчук Дмитро Прикордонник 1
Шпичко Андрій AVIVA 1
Юрко Петро Філтекс 1
Коник Ігор ЕкоАльт-Адрія 1 (1)
Приступа Дмитро Дантист 1 (1)

“Грубіяни” турніру”

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Розуман Андрій Дантист 2 4 14
Скалій Олександр Тетра 1 4 9
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 1 4 9
Алексеєв Микола Ауді 1 3 8
Вараниця Олександр Новатор 1 2 7
Ладунець Роман МобіФренд 1 2 7
Новік Олександр Новатор 1 2 7
Потюк Віталій ЕкоАльт 1 2 7
Лахмай Валерій ЕкоАльт-Адрія 1 1 6
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 1 1 6
Качур Ігор ККФА-Vivasan 0 6 6
Беринда Володимир Тетра 1 0 5
Коротун Олександр Патріот 1 0 5
Лисий Олександр МобіФренд 1 0 5
Марущак Віталій Патріот 1 0 5
Мейко Владислав Гранд 1 0 5
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 1 0 5
Оборонков Андрій ЕкоАльт-Адрія 1 0 5
Слівінський Вадим Гранд 1 0 5
Сохорук Микола Динамо-УМВС 1 0 5
Братченко Сергій Менс 0 5 5
Жилович Тарас Політехнік 0 5 5
Клапченко Роман Політехнік 0 4 4
Крисін Ігор Лісабон 0 4 4
Орошкевич Михайло ФК “ЛП” 0 4 4
Петриковець Дмитро Гранд 0 4 4
Рефель Вадим Прикордонник 0 4 4
Симчак Олександр Ауді 0 4 4
Тихонюк Артем ЕкоАльт 0 4 4
Бабак Сергій Динамо-УМВС 0 3 3
Гілюк Олександр Менс 0 3 3
Диняк Тимофій Тетра 0 3 3
Дьомін Богдан Прикордонник 0 3 3
Козубович Тарас ФК “ЛП” 0 3 3
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 0 3 3
Олянчук Сергій Гранд 0 3 3
Павлюк Віктор Менс 0 3 3
Рудий Максим Дантист 0 3 3
Сьомін Вадим Лісабон 0 3 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 0 3 3
Шушвар Сергій Новатор 0 3 3
Ісхаков Ігор Лісабон 0 2 2
Блазунь Євген Філтекс 0 2 2
Боднар Сергій Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Булкін Михайло Гранд 0 2 2
Буртовий Богдан ЕкоАльт 0 2 2
Віслободський Ігор AVIVA 0 2 2
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Вакух Олег Філтекс 0 2 2
Вербовий Владислав ДЮСШ Спортлідер+ 0 2 2
Волуйко Геннадій Патріот 0 2 2
Глушок Ігор Динамо-УМВС 0 2 2
Голенко Михайло Прикордонник 0 2 2
Головань Олександр Ауді 0 2 2
Дідишен Владислав Стандарт 0 2 2
Дідишен Павло Стандарт 0 2 2
Дзюбак Микола Політехнік 0 2 2
Касапчук Олександр ФК “ЛП” 0 2 2
Климчук Євген Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Кравецький Кирило AVIVA 0 2 2
Лівчинський Олег Патріот 0 2 2
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 0 2 2
Лисий Іван Новатор 0 2 2
Мельников Володимир Прикордонник 0 2 2
Микитюк Євген Лісабон 0 2 2
Михайлов Олександр ЕкоАльт 0 2 2
Молодих Сергій Фортуна 0 2 2
Музика Юрій ЕкоАльт-Адрія 0 2 2
Нагорічний Анатолій Тетра 0 2 2
Овчинніков Олег Гранд 0 2 2
Палійчук Богдан Патріот 0 2 2
Подлюк Андрій Динамо-УМВС 0 2 2
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Стефанишин Валерій Дантист 0 2 2
Тимощук Ростислав AVIVA 0 2 2
Улітін Андрій Дантист 0 2 2
Хрустинський Юрій Лісабон 0 2 2
Чекерський Ігор Гранд 0 2 2
Юрко Петро Філтекс 0 2 2
Ярославський Андрій Філтекс 0 2 2
Ємчук Євген ККФА-Vivasan 0 1 1
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Ільков Дмитро Прикордонник 0 1 1
Атласюк Олександр Патріот 0 1 1
Ахмедов Іван Тетра 0 1 1
Білецький Сергій Менс 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Фортуна 0 1 1
Баценко Іван Ауді 0 1 1
Бевза Микола Фортуна 0 1 1
Бондар Віктор Патріот 0 1 1
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Бояренко Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Вільчинський Андрій Політехнік 0 1 1
Васильчук Олександр Філтекс 0 1 1
Вербовий Сергій Гранд 0 1 1
Войтович Олександр Ауді 0 1 1
Волошин Олександр Лісабон 0 1 1
Вольський Сергій Патріот 0 1 1
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Гаркун Андрій Стандарт 0 1 1
Гнатюк Валентин ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Городецький Ігор Дантист 0 1 1
Дарченко Віктор Менс 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Дрозда Руслан ККФА-Vivasan 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-УМВС 0 1 1
Загребельний Олександр Ауді 0 1 1
Казмірчук Сергій AVIVA 0 1 1
Коваль Вадим Фортуна 0 1 1
Колесников Олексій Динамо-УМВС 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 0 1 1
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Кримінський Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Кузнєцов Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Куліковський Богдан Прикордонник 0 1 1
Куркевич Артем Лісабон 0 1 1
Куцак Максим ККФА-Vivasan 0 1 1
Кучер Андрій Ауді 0 1 1
Левчук Сергій Менс 0 1 1
Лемішевський Андрій Філтекс 0 1 1
Логвінов Едгард AVIVA 0 1 1
Луцюк Вадим ЕкоАльт 0 1 1
Малюта Ігор Лісабон 0 1 1
Малюта Олександр Лісабон 0 1 1
Марчук Дмитро Патріот 0 1 1
Мисліборський Андрій Політехнік 0 1 1
Моночков Ігор Гранд 0 1 1
Морозов Андрій Прикордонник 0 1 1
Муляр Андрій Тетра 0 1 1
Омарі Ідріс ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Підлісний Володимир Філтекс 0 1 1
Пекнич Вадим Політехнік 0 1 1
Петричук Олексій Ауді 0 1 1
Побута Валерій Менс 0 1 1
Подлюк Олександр Стандарт 0 1 1
Полупан Олександр Стандарт 0 1 1
Посполіта Віталій Новатор 0 1 1
Приступа Дмитро Дантист 0 1 1
Присяжнюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Прокопишен Сергій Новатор 0 1 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Рабченюк Віктор AVIVA 0 1 1
Резнік Олександр Фортуна 0 1 1
Резніченко Петро AVIVA 0 1 1
Рибак Дмитро Дантист 0 1 1
Рибчинський Ростислав ЕкоАльт 0 1 1
Рудоман Іван ККФА-Vivasan 0 1 1
Русс Дмитро Тетра 0 1 1
Садовнік Богдан Політехнік 0 1 1
Садовський Віктор МобіФренд 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс 0 1 1
Семенчук Віталій Тетра 0 1 1
Семенюк Іван ФК “ЛП” 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-УМВС 0 1 1
Сторожук Олександр Тетра 0 1 1
Стратійчук Анатолій Ауді 0 1 1
Тадля Сергій Лісабон 0 1 1
Туменко Олександр Фортуна 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 0 1 1
Чабан Ярослав ФК “ЛП” 0 1 1
Шадрін Євген Менс 0 1 1
Шкодяк Данило ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Шульган Андрій Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Шупер Віталій Патріот 0 1 1
Щипановський Костянтин ККФА-Vivasan 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс 0 1 1
Яремчук Андрій AVIVA 0 1 1
Ярош Дмитро Тетра 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Потюк Віталій (“ЕкоАльт”)

Наскальний Анатолій (“Динамо-УМВС”)

Лахмай Валерій (“ЕкоАльт-Адрія”)

Годованюк Михайло (“ЕкоАльт-Адрія”)

Updated: 06.09.2015 — 08:08

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© Футзальний клуб "Спортлідер+" 2005 - 2016 Усі права захищено.
При використанні матеріалів офіційного сайту ФК "Спортлідер+" посилання на www.sportlider.km.ua обовязково.