Хмельницький футзальний клуб "Спортлідер+"

«Спортлідер+» поступається у Херсоні

У рамках 5-ого туру Екстра-ліги підопічні Романа Ковальчика поступилися на виїзді одному із лідерів змагань, херсонському «Продексіму»

«Продексім» (Херсон) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 4:0 (0:0)

Арбітри: Дребужан Сергій (Мукачеве), Кіндій Богдан (Розділ)

Спостерігач арбітражу: Король Олександр (Донецьк)

Голи: Бербенцев (33), В. Чуднов (38), Бессалов (38), Волянюк (39)

«Продексім»: Ципун – Сопільняк, Бессалов, Бербенцев (кап.), Будін – В. Чуднов, Волянюк, Скорий, Ланко – Харченко, Василенко, А. Чуднов. Запасні: Холоша

Головний тренер: Ігор Москвичов

«Спортлідер+»: Тимощук – Калуков, Фетько (кап.), Власович, Михайленко – Мартинюк, Педяш, Лисенко, Шеремета – Подлюк. Запасні: Бакинський

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: В. Чуднов (16), Бессалов (26), Ланко (39) – Фетько (26), Власович (39)

sl+prodeksim_2

У суботу, 10-ого жовтня, свій черговий поєдинок провів хмельницький «Спортлідер+». У рамках 5-ого туру вітчизняної Екстра-ліги підопічні Романа Ковальчика у Херсоні зустрічалися з одним із своїх найближчих турнірних переслідувачів, місцевим «Продексімом», який перед звітним двобоєм посідав четверту сходинку у табелі про ранги.

Перший небезпечний момент у грі створили хмельничани. Калуков обікрав на фланзі Будіна, і потужно пробив з гострого кута у ліву «шістку», однак досвідченому Ципуну, для якого ця гра була першою офіційною у складі херсонського клубу, з другої спроби таки вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «Продексіму» не змусила на себе довго очікувати. Ланко вишуканою передачею п’яткою вивів на ударну позицію Волянюка, який вдотик пробивав у ближній верхній кут – Тимощук в цій ситуації зіграв вище всяких похвал. Підопічні Ігоря Москвичова на правах господарів поступово прибрали до власних рук ігрову іціативу, яку невдовзі могли втілити у забитий м’яч зусиллями активного Волянюка: «десятка» херсонців чудово зіграв «на стовпа» після передачі із глибини майданчика, і, відтіснивши корпусом Лисенка, з розвороту цілив у ліву «шістку», проте Тимощуку у красивому стрибку вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. «Продексім» в ті хвилини активно використовував високий пресинг, але підопічні Романа Ковальчика за таких умов діяли більш ніж впевнено, надійно перекриваючи усі вільні зони та шукаючи свого щастя у контратаках. Одну з них влучним ударом міг завершувати Шеремета, який після націленого пасу від Мартинюка підступно пробивав впритирку із стійкою з лінії воротарського, однак Ципун, випрямявшись у струнку, врятував «Продексім» від вірного голу в цьому ігровому епізоді. Підопічні Романа Ковальчика, вмикнувши максимальні швидкості, з часом зуміли взяти ігрову ініціативу, і тоді команді з Херсона довелося ой як несолодко. Змінювати нулі на табло повинен був Лисенко, але свій шанс не використав, не зумівши у ближньому бою переграти Ципуна. Через декілька миттєвостей страж воріт «Продексіму» вкотре продемонстрував свій надвисокий клас, у красивому стрибку парирувавши гарматний удар Педяша під поперечину після розіграшу кутового. Відповідь команди із Херсона не забарилася. Козир підопічних Ігоря Москвичова – швидкий перехід від оборонних до атакувальних дій, ледве не приніс на 17-ій хвилині «Продексіму» приємні дивіденди у вигляді забитого м’яча, протее Тимощук на останньому рубежі власних воріт діяв вище всяких похвал, спочатку врятувавши свою команду після потужного удару Волянюка із середньої дистанції, а потім і зреагувавши на добивання у виконанні В’ячеслава Чуднова. В останні хвилини першого тайму на майданчику можна було спостерігати вдосталь боротьби на кожному клаптику паркету та мінімум гольових моментів, і не дивно, що суперники пішли відпочивати без забитих м’ячів. Хоча все міг би змінити Власович, який після розкішної швидкої трихходівки хмельничан виявився на ударній позиції і вдотик пробив у ближній кут – Ципун проводжав м’яч лише поглядом, але футбольний Бог в цьому епізоді був на боці господарів, адже шкіряний снаряд після удару Валерія пролетів у лічених міліметрах поруч із стійкою.

Другий тайм виявився не менш цікавим. Вже в його дебюті небезпечними ударами обмінялися Калуков та Волянюк, але на висоті в прямому сенсі цього слова були голкіпери обох команд. «Лідери» стали активніше діяти в атаці, і згодом це ледве не принесло винагороду хмельницькій команді у вигляді забитого м’яча: Фетько розкішною передачею врозріз знайшов у центрі воротарського майданчика херсонців Калукова, але Дмитро своїм шансом не скористався, з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. «Продексім» відповів небезпечним ударом з середньої дистанції у виконанні Андрія Чуднова, добре знайомого подільським вболівальникам, але Тимощук зіграв надійно. Підопічні Романа Ковальчика ж в ті хвилини продовжували на паркеті діяти першим номером, змушуючи не раз вступати у гру Ципуна. Виводити вперед у рахунку хмельничан повинен був Калуков, який після скидки від Фетька вдотик пробивав у ближній верхній кут, проте кіперу херсонців у неймовірному стрибку таки вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Через декілька миттєвостей бльзьким до взяття воріт «Проедксіма» був Педяш, який потужно пробивав зі штрафного під поперечину, але і в цьому епізоді кіпер херсонської команди зіграв вище всяких похвал. «Спортлідер+» продовжував активно атакувати, але пробити кіпера господарів, який в цей день відверто піймав кураж та парирував буквально усе, що летіло у ствір його володінь, підопічним Романа Ковальчика все ніяк не вдавалося. Всередині другої 20-ти хвилинки кіпер «Продексіму» взагалі зірвав справжню овацію на трибунах місцевого спорткомплексу ВУФК, самовіддано ціною міні-пошкодження парирувавши вбивчий постріл Калукова впритул після розіграшу ауту. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Це Бербенцев відгукнувся на передачу Волянюка від кутової позначки, і підробивши шкіряний снаряд під робочу праву ногу, невідпорно пробив з лінії воротарського точнісінько у ліву «дев’ятку» – 0:1. Забивши, підопічні Ігоря Москвичова віддали ігрову ініціативу своєму опоненту. «Спортлідер+» буквально притис свого візаві на паркеті до його ж воріт, але «Продексім» відчайдушно «терпів» у обороні, за що доволі швидко був винагороджений другим забитим м’ячем. Волянюк, чудово зігравши на перехопленні, розігнав стрімку контратаку херсонців, яку влучним ударом завершив В’ячеслав Чуднов – 0:2. Роман Ковальчик відразу взяв хвилинну перерву, по завершенні якої на паркеті у воротарській футболці з’явився Олексій Фетько, але цей тактичний хід жодних приємних дивідендів хмельничанам не приніс. Спочатку Бессалов, скориставшись позиційною помилкою «лідерів» при розіграші зайвого, кивком голови переправив шкіряний снаряд у ціль після довгого вводу від Ципуна, а через декілька секунд найактивніший гравець «Продексіма» у матчі, Михайло Волянюк, встановив остаточний рахунок на табло, обікравши Власовича у центральному півколі та холоднокровно вразивши незахищені ворота хмельничан.

У підсумку – прикра поразка «Спортлідера+» із рахунком 0:4, яка опускає хмельницький клуб на четверту позицію у турнірній таблиці. Свій наступний поєдинок підопічні Романа Ковальчика проведуть у четвер, 15-ого жовтня. В цей день «лідери» на рідному паркеті поміряються силами із діючим чемпіоном та лідером поточних змагань, харківським «Локомотивом», який поки що крокує турнірною дистанцією без очкових втрат.

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»

Updated: 10.10.2015 — 15:30