Хмельницький футзальний клуб "Спортлідер+"

НФК «Поділля» здобуває нічию у Дунаївцях

У рамках 13-ого туру Прем’єр-ліги чемпіонату Хмельницької області з футболу підопічні Анатолія Шляхового на виїзді розійшлися миром із головним конкурентом у боротьбі за бронзові медалі, ФК «Дунаївці»

У суботу, 10-ого жовтня, свій черговий поєдинок провело хмельницьке НФК «Поділля». У рамках 13-ого туру Прем’єр-ліги чемпіонату Хмельницької області з футболу підопічні Анатолія Шляхового на виїзді зустрічалися із головним конкурентом у боротьбі за бронзові медалі турніру, ФК «Дунаївці».

aNlQLjLeySo

Активніше розпочали гру господарі поля, які з перших секунд заволоділи ігровою ініціативою, всередині першої 45-ти хвилинки втіливши її у забитий м’яч. Це Блажко відгукнувся на передачу із глибини поля, ефектно на замасі прибрав двох захисників НФК «Поділля» і з розвороту пробив у ближній кут – м’яч після невеликого рикошету затріпотів у сітці воріт Восканяна – 0:1. Повівши у рахунку, дунаївчани зосередилися на захисті власних воріт та утриманні переможного результату. Цей тактичний хід ледве не зіграв злий жарт із ФК «Дунаївці» ще у першому таймі, проте кілька перспективних загострюючих передач із флангу у виконанні Трохимчука у карний майданчик суперника, нажаль, не знайшли свого адресатів.

В другому таймі ініціативою володіли вже гравці команди із Хмельницького, які з перших секунд відразу розпочали чинити серйозний тиск на захисні редути свого візаві. До пори до часу вище всяких похвал на останньому рубежі діяв Лозінський, не раз рятуючи свою команду, але і він виявився безсилим на 70-ій хвилині. Гольову комбінацію розпочав Костянтин Шляховий, який націленою передачею знайшов Розпаченюка, той, в свою чергу, вишуканою п’ятою переадресував шкіряний снаряд на Колесникова, який пройшовши двох захисників, потужно пробив під поперечину – 1:1. Повіривши у власні сили, футболісти НФК «Поділля» в надії вирвати перемогу влаштували справжній фінальний штурм воріт свого опонента, але господарям, які самовіддано діяли в захисті, ціною надзусиль таки вдалося втримати нічийний результат – нічия із рахунком 1:1, яка залишає НФК «Поділля» на четвертій позиції у табелі про ранги із двоочковим відставанням від лідируючої трійки.

У іншах матчах 13-ого туру зафіксовано такі результати:

«Збруч» (Волочиськ) – «Случ» (Старокостянтинів) – 3:2

СК «Поділля-ДЮСШ-1» (Хмельницький) – «Енергетик» (Нетішин)  – 4:3

«Перлина-Поділля» (Білогір’я) – МФК «Славута» – 2:3

Свій наступний поєдинок підопічні Анатолія Шляхового проведуть наступної суботи, 17-го жовтня. В цей день НФК «Поділля» зіграє з іншим представником обласного центру у цих змаганнях, СК «Поділля-ДЮСШ-1», яке наразі є найближчим переслідувачем «червоно-чорних» – команди наразі у турнірній таблиці розділяє лише один заліковий бал.

Олександр Таран, прес-служба НФК «Поділля»

Updated: 10.10.2015 — 20:27