«Чернігівське» та «Верест» перші тріумфатори Преміум-ліги

Ось і завершився перший розіграш Преміум-ліги з футзалу «Спортлідер+».Протягом цих вихідних, 24 та 25 листопада, вісім команд змагалися у двох турнірах: серед бізнес-структур Хмельницького та Комерційному турнірі.

Переможець Бізнес-турніру визначився уже першого ігрового дня. Команда «Чернігівське» сходу переграла «Бакалію» та «Патріот». Загалом «пивовари» продемонстрували досить цікавий та змістовний футбол, а старт у них був неодмінно однаковий – у першому таймі «чернігівці» як «Бакалії», так і «Патріоту» забили по три м’ячі. Друга половина матчів також була за «червоними». У підсумку «пивовари» обіграли «бакалійців» з рахунком 5:2, а «патріотів» – 6:2. Зігравши у нічию наступного дня із «Київстаром» (3:3), «Чернігівське» посіло першу сходинку на турнірі.

Другим став «Патріот», якому вдалося мінімально здолати «Київстар» – 1:0 та «Бакалію» – 3:1. Завдяки єдиній перемозі над «зв’язківцями» (6:2) трійку призерів замкнула «Бакалія». Не залишився з порожніми руками і «Київстар», який створив сенсацію, «розписавши» в останньому турі «мирову» із «пивоварами». Хоча «київстарівці» могли і перемогти, адже вели у рахунку 2:0.

Ще більш драматичнішим виявився Комерційний турнір, де нібито аутсайдер дунаєвецький «Верест» перевернув усе з ніг на голову. За підсумками групового етапу першим став тернопільський «Королівський смак», другим – хмельницький «Спортлідер+». На третьому місці розмістилися дунаєвчани. А кам’янець-подільський «Епіцентр К» став четвертим. Проте розподіл призових місць змінили півфінали та фінал.

У першому півфіналі «Верест» несподівано тричі пробив голкіпера «Спортлідера+» Сергія Алексейчука. Хмельничанам вдалося відновити паритет, проте путівку до фіналу «спортлідерці» програли у післяматчевих пенальті – 5:4 на користь команди з Дунаївців. У другому півфіналі «Королівський смак» також перемагав з рахунком 3:0, але все, на що спромоглися кам’янчани, так це на гол престижу – 3:1 і у фіналі тернополяни.

У втішному фіналі за третє місце на майданчик вийшли «Спортлідер+» та «Епіцентр». Господарі турніру вкрай невдало провели перші 25 хвилин, пропустивши три м’ячі, натомість забили лише один. Опісля перепочинку «будівельники» продовжували вести у рахунку, проте хмельничани таки відновили паритет – 4:4. Друга серія післяматчевих пенальті для «Спортлідера+» виявилася також невдалою – 4:2 і «бронзова» сходинка за «Епіцентром».

Вирішальна гра турніру була досить напруженою і часом нервовою. Суперники, «Королівський смак» та «Верест», спершу думали про власні ворота та подовгу розігрували м’яча. До ударів доходило рідко, а коли вже били футзалісти, то надійно діяли голкіпери. Єдиний гол у поєдинку вболівальники побачили по перерві. На 43-ій хвилині після перепасовки на правому фланзі сильний, а головне влучний удар вийшов у «верестівця» Дмитра Калинюка. Тернополяни намагалися зрівняти рахунок на табло, але усі їхні спроби зводив нанівець воротар дунаєвчан Олександр Лозінський. Підсумкові 1:0 та перемога «Вереста».

Таким чином, першими тріумфаторами в історії проведення Преміум-ліги з футзалу «Спортлідер+» стали хмельницька команда «Чернігівське» та «Верест» з Дунаївців. Після фінального свистка «золотого» матчу на усіх переможців очікували красені-кубки та особисті нагороди.

Кращий воротар — Сергій Чорнобай (Епіцентр)
Кращий захисник – Дмитро Сендзюк (Верест)