Завершився внутрішній турнір ФК «Спортлідер+»

Поєдинки заключного ігрового дня змагань видалися напрочуд багатими на забиті м’ячі

Ось і добіг до свого логічного завершення розіграш внутрішнього турніру ФК «Спортлідер+». В суботу, 28-ого червня, у спорткомплексі УМВС були зіграні поєдинки останнього, 12-ого, ігрового дня змагань. Хоч з турнірної точки ці зустрічі нічого не значили, адже імена чемпіона та призерів визначилися заздалегідь, приємно, що команди все одно не відбували номер на паркеті, потішивши багаточисленну вболівальницьку аудиторію неймовірно видовищним, а головне – результативним футзалом. Про все це далі у нашому огляді.

«Спортлідер-2» – «Вентс» – 12:8 (7:2)

Арбітр: Божко

Голи: Атаманюк (11, 14), Малишевський (12, 47, 52), Тимощук (16, 31), Жаріков (22, 26), Нігловський (23), Грушкевич (39), Дикий (54, аг.) – Святий (9), Монастирський (19, 45), Тафратов (33, 51), Дикий (38), Побережник (42, пен., 44),

«Спортлідер-2»: Тимощук, Малишевський, Жаріков, Нігловський, Грушкевич, Моцний, Атаманюк

«Вентс»: Матусов, Болістовський, Святий, Дикий, Гнідий, Побережник, Монастирський, Ілюшин, Тафратов

Попередження: Жаріков (25) – Побережник (26), Дикий (30), Тафратов (35)

Вже перша осмислена атака в матчі увінчалася взяттям воріт. Відкрив рахунок у зустрічі Святий, який чудово зіграв на дальній стійці після прострілу Побережника – 0:1. Відповідь «лідерів» не змусила на себе довго очікувати. Відновив паритет Атаманюк, невідпорно пробивши з розвороту точнісінько у правий верхній кут – 1:1. Не встигли «вентсівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчику. Грушкевич філігранною передачею вивів на ударну позицію Малишевського, і той зусиль партнера не змарнував – 2:1. Підопічні Романа Шевчука не зупинялися на досягнутому, і фактично у наступній атаці дубль оформив Атаманюк, який блискуче пробив зльоту точнісінько у лівий верхній кут після скидки Жарікова – 3:1. Через декілька хвилин довів рахунок до розгромного Тимощук – 4:2. Гості не опустили руки, і вже дуже швидко зусиллями Монастирського змогли дещо скоротити відставання – 4:2. Пропущений м’яч по-спортивному не на жарт розлютив гравців «Спортлідера-2», які стали відверто «розривати» на майданчику свого візаві. Нігловський розкішною передачею знайшов на дальній стійці Жарікова, якому не склало особливих зусиль вразити фактично порожню ціль – 5:2. Через декілька секунд відзначився і сам Нігловський, холоднокровним ударом замкнувши скидку Моцного – 6:2. Перед перервою довів рахунок до непристойного активний Жаріков, розстрілявши фактично порожню ціль після блискучого вкидання у виконанні Тимощука – 7:2.

Другий тайм видався не менш результативним. Закріпив і до того більш ніж вагому перевагу своєї команди Тимощук, який ефектно пробив впритирку із стійкою після розіграшу штрафного – 8:2. «Вентс» кинувся відіграватися, розпочавши діяти з п’ятим польовим, і невдовзі зусиллями Тафратова та Дикого, які влучними ударами замикали розкішні передачі у виконанні Святого зміг дещо скоротити відставання – 8:4. «Лідери» в ті хвилини діяли здебільшого другим номером, і майже відразу ця тактика принесла свої плоди. Це Грушкевич вдало зіграв на перехопленні, і прицільним ударом вразив порожні ворота – 9:4. «Вентс» не здавався, і впродовж наступних кількох хвилин завдяки двом влучним пострілом Побережника зумів відродити інтригу – 9:6. Подальші події на майданчику розвивалися дуже стрімко. Гольову феєрію продовжили Монастирський та Малишевський – 10:7. Гості продовжували і надалі діяти в більшості, і через декілька секунд своє вагоме бомбардирське слово сказав Тафратов, невідпорно пробивши з розвороту у праву «шістку» з середньої дистанції після скидки Монастирського – 10:8. Під завісу зустрічі ініціативу перехопили «лідери», і відразу змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Хет-трик оформив Малишевський, ефектно пробивши головою у правий верхній кут після навісної передачі у виконанні Малишевського – 11:8. А масну крапку в протистоянні поставив Дикий, зрізавши сферу у власні ворота після прострілу всюдисущого Атаманюка – 12:8 на користь «Спортлідера-2».

«Хмельницькі делікатеси» – «Спортлідер-3» – 8:13 (2:6)

Голи: Вербовий (24, 50), Сиворог (25, 41, 43), Ярмаш (46, 54), Палійчук (48) – Глас (6, 44), Сохорук (13), Рудюк (13, 28, 29, 49), Розпаченюк (17), Рибчинський (19, 35), Філь (25), Шеремета (38, 40)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Палійчук, Ярмаш, Криськов, Вербовий

«Спортлідер-3»: Трочинський, Розпаченюк, Глас, Сохорук, Шеремета, Рибчинський, Рудюк, Філь

Попередження: Самчук (50) – Рудюк (21)

Вилучення: Трочинський (24, фол останньої надії)

Не менш результативною видалася і зустріч між «Хмельницькими делікатесами» та «Спортлідером-3».

«Лідери» активніше розпочали матч, і вже дуже швидко заслужено повели у рахунку. Відзначився Глас, чудово зігравши на дальній стійці після націленої передачі Рудюка – 0:1. Не встигли господарі як слід прийти до тями, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Шеремета зразковим пасом вивів на ударну позицію Сохорука, і той зусиль партнера не змарнував – 0:2. Підопічні Артема Гласа продовжували домінувати на паркеті, і впродовж наступних кількох хвилин зусиллями Рудюка та Розпаченюка заслужено довели рахунок до розгромного – 0:4. У наступній атаці відзначився забитим м’ячем і Рибчинський, чудово зігравши на дальній стійці після прострілу Шеремети – 0:5. «Хмельницькі делікатеси» не знітилися і під кінець першого тайму завдяки влучними ударам Вербового та Сиворога змогли дещо скоротити розрив у рахунку, проте останнє слово в першому таймі все одно залишилося за «Спортлідером-3»: закріпив перевагу своєї команди Філь, який спочатку ефектним перекатом поклав на паркет Самчука, а потім без особливих зусиль вразив порожню ціль – 2:6.

Другий тайм розпочався із стрімких атак «лідерів», які відверто переважали у всіх компонентах свого опонента на паркеті. Продовжив розгром «делікатесів» Рудюк, який прицільним ударом замкнув скидку – 2:7. Через декілька хвилин активний Рудюк зірвав гучну овацію трибун, забивши воістину фантастичний м’яч. Володимир по черзі на швидкості обіграв двох захисників, а потім не зближаючись із голкіпером невідпорно пробив з розвороту точнісінько у правий верхній кут, не залишивши Самчуку жодних шансів – 2:8. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вкотре в цій грі змушені були розпочинати з центру майданчика. Довів рахунок до непристойного Рибчинський, який точно пробив під поперечину після скидки Гласа у центр карного майданчика – 2:9. Підопічні Артема Гласа продовжували натхненно діяти в атаці, і впродовж наступних кількох хвилин своє вагоме бомбардирське слово Шеремета, двічі розписавшись у воротах опонента – 2:11. Віддамо належне «Хмельницьким делікатесам», які змогли проявити характер, і зусиллями Сиворога, який в ефектному стилі оформив дубль, дещо скоротили відставання – 4:11. Гості відповіли влучним ударом Гласа – 4:12. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і вже у наступній атаці Рудюк зняв усі питання щодо переможця в цій зустрічі – 4:12. Останні хвилини проходили за переваги підопічних Романа Яковенка, які завдяки ще чотирьом влучним ударам змогли дещо підсолодити гіркоту поразки – видовищна перемога «Спортлідера-3» з рахунком 12:8.