“Спортлідер+” – “Ураган”. Анонс

Чи вдасться підопічним Віктора Мглинця на рідному паркеті переграти непоступливих івано-франківців?

У суботу, 13-ого грудня, свій черговий поєдинок проведе хмельницький «Спортлідер+». Домашнім матчем проти івано-франківського «Урагану» підопічні Віктора Мглинця в цей день відкриють друге коло змагань у вітчизняній Екстра-лізі.

«Спортлідер+» свій попередній поєдинок проводив у рідних стінах, де зустрічався із своїм найближчим переслідувачем у турнірній таблиці, львівською «Енергією». Початок матчу ознаменувався обопільними атаками у виконанні обох суперників, але згодом хмельничанам вдалося захопити ініціативу і фактично відразу втілити її у забитий м’яч завдяки грамотному розіграші стандартного положення. Чуднов з ауту прострілив в центр воротарського, де ніким не прикритий Фетько вдотик пробив точнісінько у лівий верхній кут – 1:0. Відповідь львів’ян не змусила на себе довго очікувати. Кордоба пробив з дальньої дистанції, і сфера після рикошету від Багряка затріпотіла в сітці воріт – 1:1. Найцікавіше ж відбулося в другій половині матчу. Після перерви «лідери», заведені несамовитою підтримкою рідних вболівальників, стали активніше діяти в атаці, і через декілька хвилин вдруге вийшли вперед у рахунку, знову вдало розігравши стандарт. Калуков зі штрафного відпасував на Чуднова, який ефектним ударом п’ятою в дальній кут не залишив Кардашу жодних шансів – 2:1. Варто віддати належне підопічним Максима Павленка, які не розгубилися після такого розвитку події, а зуміли зібратися силами та через декілька обертів хвилинної стрілки зробили цифри на табло знову рівним. Багряк неймовірним чином зумів зберегти м’яч під пресингом відразу трьох гравців, і ефектно відкотив його під удар Федюку, який з кількох метрів розстріляв Тимощука – 2:2. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив хмельничан, які стали діяти на майданчику, все більше та більше нагнітаючи з кожною секундою нагнітаючи атмосферу біля воріт Кардаша. «Енергетикам» часто лише ціною фолу доводилося зривати гострі атакуючі випади господарів майданчику, і як наслідок, вже дуже швидко львів’яни перевищили допустимий ліміт фолів, отримавши дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» взявся виконувати Засенко, і невідпорним ударом в лівий верхній кут втретє змусив капітулювати Кардаша – 3:2. Але «Енергія» знову проявила характер, і через декілька секунд паритет відновив Федюк, який вдало зіграв на добиванні після удару Кордоби – 3:3. В останні хвилини львів’яни кинулися виривати перемогу, перейшовши на гру в п’ять польових, і відзначимо, що ця тактика ледве не увінчалася успіхом для галичан – за 8 секунд до фінальної сирени приносити 3 очки «Енергії» повинен був Кузь, але ,на щастя для хмельничан, не влучив у порожню ціль з кількох метрів після розкішного пасу від Михайла Грицини. В підсумку – бойова нічия з рахунком 3:3, яка дозволила «Спортлідеру+» завершити перше коло змагань на третій позиції, і очевидно, що в суботній грі з «Ураганом» підопічні Віктора Мглинця прикладуть максимум зусиль, аби здобути три очки та покращити своє положення у турнірній таблиці. Тим паче, в цій грі команді зможе допомогти досвідчений Анатолій Доманський, який вже відбув дискваліфікацію, що безсумнівно додає позитиву перед майбутньою грою.

dsc_0109

«Ураган» теж проводив свій попередній поєдинок в домашніх стінах. Суперником підопічних Івана Скіцка був діючий чемпіон України, харківський «Локомотив». «Залізничники» активніше розпочали гру, і ще до середини першого тайму, забивши два «сухі» м’ячі у ворота франківців, зробили вагому заявку на перемогу. Змінив на табло Білоцерківець, який з кількох метрів холоднокровно пробив у «будиночок» Бірову, а через декілька хвилин той же Білоцерківець оформив дубль. Дмитро Сорокін філігранною передачею знайшов стовпа атаки «Локомотиву» в карному майданчику івано-франківців, і той ефектно перекинув голкіпера – 2:0. Надалі «залізничники» залишалися вірними своїй стратегії, збиваючи темп гри затяжними розіграшами м’яча, але «Ураган» і навіть при такому розвитку подій мав шанси. Забивати могли Зварич та Миколюк, але на виручку харків’янам приходив каркас воріт. В підсумку – поразка «Урагану» з рахунком 0:2, і очевидно, що в Хмельницькому підопічні Івана Скіцка прикладуть усіх зусиль, аби реваншуватися за поразку в матчі першого кола (4:1 на користь «Спортлідера+» – прим. автора) та наблизитися до групи лідерів, але зробити це омолодженим «драконам» буде ой як не просто.

«Спортлідер+» та «Ураган» до цього зустрічалися дев’ять разів. В очних зустрічах відчутна перевага на боці івано-франківського клубу, який переміг п’яти зустрічах,  а також ще два матчі завершилися внічию, але в останній час в очних протистояннях краще йдуть справи у хмельничан, які перемогли в двох останніх зустрічах поспіль.

Чиї ж амбіції виявляться вищими, вирішить безпосередньо сама гра, яка відбудеться у суботу, 13-ого грудня, в спорткомплексі УМВС. Початок – о 12:00.