Чемпіонат України серед юнаків: ДЮСШ «Спортлідер+» та ДЮСШ-1 розходяться бойовою нічиєю (ВІДЕО)

У 10-ому турі змагань підопічні Віталія Розпаченюка в рідних стінах розійшлися миром із однолітками з Червонограда

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – ДЮСШ-1 (Червоноград) – 2:2 (1:1)

Арбітри: Божко, Ратушний

Голи: Зарванський (3), Омарі (19) – Позиняк (9), Воронов (22)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Гринь, Корнеєв, Сохорук, Зарванський, Омарі, Барабаш, Стасішин, Сторожук, Гаврилюк, Козак

ДЮСШ-1: Стрепко, Глушик, Воронов, Кіт, Венько, Андрущак, Суховеєв, Боярчук, Гунчек, Позиняк, Гельків

Попередження: Омарі (17)

У суботу, 20-ого лютого, свій черговий поєдинок в чемпіонаті України серед юнаків провела ДЮСШ «Спортлідер+». У рамках 10-ого туру змагань підопічні Віталія Розпаченюка у рідних стінах зустрічалися із своїми однолітками з червоноградської ДЮСШ-1.

_DSC0834

Вже перша осмислена атака у матчі увінчалася взяттям воріт. Омарі на швидкості пройшов по лівому флангу і виконав м’яку передачу у центр воротарського, де Зарванський, звільнившись від опіки захисників, з кількох метрів розстріляв Стрепко – 1:0. Гості не опустили руки, і вже у наступній атаці цілком могли зрівнювати рахунок на табло зусиллями Кота, який від душі приклався з середньої дистанції, однак Гриню з другої спроби таки вдалося ліквідувати загрозу. Цей епізод став таким собі «тривожним дзвіночком» для підопічних Віталія Розпаченюка, які вмить перехопили ігрову ініціативу, і протягом кількох наступних хвилин цілком могли доводити рахунок на табло. Спочатку забивати повинен був Барабаш, однак свій шанс змарнував, після ефектної «стіночки» із Омарі з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера, а через декілька миттєвостей був близьким до голу і Гринь, який вдало підключившись до атаки своєї команди, на швидкості викотився віч-на-віч із Стрепко, однак у ближньому бою не зумів переграти кіпера команди із Червонограду. ДЮСШ-1 ж діяла більше другим номером, терпляче очікуючи свого шансу, який випав червоноградцям на 9-ій хвилині. Після розіграшу кутового Кіт виконав навісну передачу на дальню стійку, де набігаючий Позиняк, не по роках холоднокровно пробивши зльоту точнісінько у верхній кут, зробив рахунок на табло рівним – 1:1. Завершення першого тайму суперники провели на зустрічних курсах, що неабияк тішило глядачів. По такій грі більшими шанси на успіх виглядали у хмельничан, але реалізація їх підводила. Спочатку Барабаш відверто вибачив суперника, не зумівши влучити у порожній кут з кількох метрів після передачі від Омарі, а через декілька хвилин червоноградцям знову добряче поталанило в епізоді, коли Сторожук потужним ударом перевірив на міцність стійку воріт.

_DSC0847

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті виводити вперед у рахунку міг Барабаш, який потужно пробивав зльоту під поперечину після розіграшу кутового, однак ДЮСШ-1 від голу в цьому ігровому епізоді врятував Кіт, який в останню мить виніс шкіряний снаряд із «стрічечки» вже порожніх воріт. Червоноградці відповіли елегантним ударом Позиняка п’ятою під поперечину, проте Гриню кінчиками пальців вдалося ліквідувати загрозу. Надалі ігрова ініціатива всіціло перейшла на бік «лідерів», які буквально «зачинили» свого опонента у його карному майданчику. Гол у ворота команди з Червонограда відверто назрівав, і стався на 19-ій хвилині, коли Омарі гарматним ударом в ліву «дев’ятку» зі штрафного не залишив Стрепку жодних шансів – 2:1. Відразу хмельничани могли ж і забити втретє – Стрепко парирував сферу перед собою після гарматного удару від Барабаша, а ось Омарі, який виявився першим на підборі, не зумів з кількох метрів влучити у порожній кут. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після розіграшу ауту Воронов потужно пробив з лінії воротарського, і шкіряний снаряд після невеличкого рикошету від захисника змінив свою траєкторію та юркнув у сітку воріт дезорієнтованого таким розвитком подій Гриня – 2:2. «Лідери» відразу взяли тайм-аут, після якого в надії вирвати переможний результат перейшли на гру в п’ять польових, однак червоноградцям ціною надзусиль таки вдалося втримати свої ворота у недоторканності – бойова нічия із рахунком 2:2, яка залишає підопічних Віталія Розпаченюка на третій позиції у турнірній таблиці.

_DSC0856

В інших матчах 10-ого туру у віковій групі юнаків 2003-2004 років народження були зафіксовані наступні результати:

ДЮСШ-4 (Рівне) – ДЮСШ Енергія (Львів) – 1:0

Інтер Футзал (Львів) – ДЮСШ Ураган (Івано-Франківськ) – 3:6

Турнірна таблиця після матчів 10-ого туру у віковій групі юнаків 2003-2004 років народження виглядає наступним чином: