«Титан-Зоря» – «Спортлідер+». Анонс

Яким видасться старт плей-офф для підопічних Романа Ковальчика?

У неділю, 6-ого березня, свій черговий поєдинок проведе хмельницький «Спортлідер+». Виїзним матчем проти «Титану-Зорі» із Покровського, підопічні Романа Ковальчика розпочнуть боротьбу у плей-офф чемпіонату.

Символічно, що «Спортлідер+» та «Титан-Зоря» зустрічалися між собою в останньому турі регулярного чемпіонату, і цей поєдинок сміливо можна охрестити так званою «генеральною репетицією» до ігор серії плей-офф, де боротьба триватиме до двох перемог одного із суперників.

DSC0944

Більша частина першого тайму видалася не зовсім видовищною. До 16 хвилини на табло зберігалися нулі, аж поки Лінник «не розписався» у воротах Іллі Бакинського. Цей гол наче прокинув хмельничан і вони доволі швидко відігралися. На 18 хвилині Педяш з ауту віддав простріл на Лисенка і рахунок став 1:1. Андрій, який два місяці не грав через травму, чудово відсвяткував своє повернення на майданчик. А на перерву команди пішли за переваги господарів 2:1. Ще один гол у ворота гостей забив капітан хмельничан Андрій Хамдамов, який перехопив м’яч біля власного штрафного майданчика та протягнув його до чужих воріт, а потім сильно та влучно пробив.

У другому таймі на 29 та 30 хвилинах поєдинку дублем відзначився Руслан Шеремета і, здавалося, перемога була «в кишені» «Спортлідера+». Та Лемішу з Чорним вдалося скоротити рахунок до мінімуму. Утім, на 36 хвилині Лисенко записав до свого активу другий гол у грі й рахунок став 5:3. А через хвилину відзначився і кращий бомбардир хмельничан Дмитро Калуков, забивши свій 15 гол у чемпіонаті. В підсумку – перемога «Спортлідера+» із рахунком 6:3, який завершує регулярний сезон на четвертій позиції, а «Титан-Зоря» – на п’ятій, і як у минулому сезоні ці суперники зустрінуться вже у першому раунді плей-офф.

DSC0977

В балансі очних зустрічей між суперниками відчутна перевага на боці хмельничан, які у перемогли у п’яти протистояннях із семи проведених між цими суперниками, ще один матч завершився внічию, а одного разу успіх святкувала «Титан-Зоря».

Чи вдасться хмельничанам продовжити свою вдалу серію в матчах із «Титан-Зорею» дізнаємося у неділю, 6-ого березня. Початок матчу – о 12:00. Додамо також, що за подіями на майданчику Ви зможете спостерігати в режимі онлайн на нашому сайті.

«Титан-Зоря» – «Спортлідер+». Усі матчі, усі голи.

Сезон 2014/2015. Екстра-ліга

18.10.2014. «Спортлідер+» – «Титан-Зоря» – 11:6

Рибак (1, 18, 20, 33), Засенко (4), Власович (5), Калуков (7, 35), Шеремета (16), Лисенко (22), Фетько (27) – Маржановський (18, 39), Слободнюк (24), Кулик (30, 39), Макшанов (40)

31.01.2015. «Титан-Зоря» – «Спортлідер+» – 3:4

Мудрак (18), Кулик (20, 25) – Доманський (10, 21), Педяш (30), Михайленко (40)

09.04.2015. «Титан-Зоря» – «Спортлідер+» – 4:1

Мілінький (5, пен., 39), Ментянник (24), Шеховцов (40) – Рибак (38)

18.04.2015. «Спортлідер+» – «Титан-Зоря» – 2:2 пен. 2:1

Чуднов (31), Калуков (37, пен.) – Грицовець (4), Пічкуров (39)

19.04.2015. «Спортлідер+» – «Титан-Зоря» – 6:2

Педяш (7, 40), Шеховцов (21, аг.), Власович (27), Калуков (30), Мілінький (40, аг) – Шеховцов (30), Пічкуров (35)

Сезон 2015/2016. Екстра-ліга

07.11.2015. «Титан-Зоря» – «Спортлідер+» – 0:0

20.02.2016. «Спортлідер+» – «Титан-Зоря» – 6:3

Лисенко (18, 36), Хамдамов (19), Шеремета (29, 30), Калуков (37) – Лінник (16), Леміш (34), Чорний (35)

«Титан-Зоря» – «Спортлідер+» (всього)

7 ігор: 1 перемога, 1 нічия, 5 поразок (1 – в серія післяматчевих пенальті); різниця м’ячів 20-30,

Середня результативність – 7,14 («Титан-Зоря» – 2,86; «Спортлідер+» – 4,28)

Бомбардири:

«Титан-Зоря»: 4 – Кулик, 2 – ШеховцовПічкуров, Маржановський, Мілінький, 1 – Слободнюк, Макшанов, Мудрак, МентянникГрицовець, Лінник, Леміш, Чорний.

«Спортлідер+»: 5 – Калуков, Рибак, 3 – Шеремета, Педяш, 2 – А. Лисенко, Власович, Доманський, 1 – Хамдамов, М. Лисенко,Фетько, Михайленко, Засенко, Чуднов. Автоголи: 2

«Титан-Зоря»: 4 – Кулик, 2 – ШеховцовПічкуров, Маржановський, Мілінький, 1 – Слободнюк, Макшанов, Мудрак, МентянникГрицовець.

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»

Updated: 03.03.2016 — 11:43