Чемпіонат України серед юнаків: ДЮСШ «Спортлідер+» громить у рідних стінах «Інтер Футзал»

У рамках 12-ого туру змагань підопічні Віталія Розпаченюка в рідних стінах здобули впевнену перемогу над одним із аутсайдерів турніру, львівським «Інтер Футзалом»

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – «Інтер Футзал» (Львів) – 8:3 (2:1)

Арбітри: Бондар, Божко (обидва – Хмельницький)

Голи: Барабаш (5, 15, 25), Омарі (9, 16, 22), Корнеєв (19), Гринь (24) – Тимців (11, 19), Р. Максимець (17)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Гринь, Барабаш, Зарванський, Омарі, Корнеєв, Сохорук, Стасішин, Гаврилюк, Сторожук, Мазур

«Інтер Футзал»: Жадан, Тимців, Жмінка, О. Максимець, Ковальчук, Король, Мельников, Довганчук, Р. Максимець, Середа, Галюлько, Горбаль, Ямелинець

Попередження: Горбаль (5), О. Максимець (24)

У суботу, 5-ого березня, свій черговий поєдинок у чемпіонаті України серед юнаків провела ДЮСШ «Спортлідер+». В цей день команда 2003-2004 років народження, яку очолює Віталій Розпаченюк, в рамках 12-ого туру змагань у рідних стінах зустрічалися з однолітками із львівського «Інтер Футзалу».

_DSC0288

Перший небезпечний момент у зустрічі створили львів’яни. Тимців чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Горбаля, але той своїм шансом не скористався, з кількох метрів пробивши точнісінько у голкіпера. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Омарі вивів на удар Барабаша, і Артем, холоднокровно перегравши з другої спроби Жадана, відкрив рахунок у матчі – 1:0. Через декілька миттєвостей забивати міг вже і сам Омарі, однак його потужний постріл зі штрафного під поперечину ціною надзусиль перевів на кутовий кіпер «Інтер Футзалу». Віддамо належне підопічним Назара Станкевича, які не опускали руки, з усіх сил прагнучи переламати хід подій на паркеті. Хороші нагоди для цього мали Олег Максимець та Горбаль, які частенько змушували ударами з середньої та дальньої дистанцій вступати в гру Гриня, однак кіпер «лідерів» з своїми обов’язками справлявся відмінно. Господарі, вдало стримавши атакувальний порив свого суперника, зуміли взяти нитки гри під свій контроль, і на 9-ій хвилині подвоїли власну перевагу у рахунку. Зробив це Омарі, який після помилку захисту «Інтер Футзалу» на швидкості викотився віч-на-віч із Жаданом, ефектним перекатом поклав його на паркет і з гострого кута закотив сферу у вже порожню ціль – 2:0. На куражі «лідери» могли відразу довести рахунок на табло до розгромного, однак Сторожук відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут після зразкового прострілу на дальню стійку від активного Омарі. Гості за таке марнотратство свого опонента покарали відразу. Це Тимців, ефектно обігравши на замасі Сторожука ідеально пробив у падінні точнісінько у ліву «дев’ятку», скоротивши відставання у рахунку до мінімуму – 2:1. Відчувши впевненість у власних силах, львів’яни стали діяти активніше в атаці, і цілком могли відігратися ще до перерви, однак завадили цьому більш ніж вдалі дії Гриня на останньому рубежі власних воріт, який парирував спочатку непростий удар Тимціва з лінії воротарського, а потім зреагував і на добивання впритул від Романа Максимця.

_DSC0328

Розпочався другий тайм з атак хмельничан, які двічі змусивши капітулювати Жадана протягом однієї хвилини, довели рахунок на табло до розгромного. Спочатку відзначився Барабаш, вдало зігравши на добиванні після удару Омарі, а через декілька миттєвостей ця парочка обмінялася «люб’язностями»: після ефектно розіграної «стіночки» Омарі залишалося з кількох метрів лише закотити сферу у порожній кут – 4:1. Віддамо належне підопічним Назара Станкевича, які не опустили руки, і продемонструвавши характер, зуміли протягом кількох наступних хвилин скоротити відставання у рахунку до мінімального, відродивши інтригу у матчі. Спочатку один м’яч відквитав Роман Максимець, прицільно пробивши з лінії воротарського акурат в ліву «шістку», а через декілька миттєвостей овації трибун зірвав Тимців, який після довгого вводу від Жадана витримав гросмейстерську паузу, і не по роках холоднокровно пробив зльоту точнісінько у правий верхній кут – 4:3, але такий рахунок на табло протримався не дуже і довго. Вже у наступній атаці Корнеєв, ефектно замкнувши у падінні простріл Барабаша на дальню стійку, відновив перевагу «лідерів» у два забиті м’ячі – 5:3. Цей забитий м’яч неабияк надихнув підопічних Віталія Розпаченюка, які цілком протягом кількох наступних могли доводити рахунок на табло до непристойного, однак Омарі та Барабаш своїми нагодами не скористалися, по черзі не зумівши у ближньому бою переграти кіпера «Інтера Футзалу». В надії переламати хід подій на паркеті, львів’яни перейшли на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід успіхом для гостей не увінчався. Спочатку хет-трик оформив Омарі, влучно пробивши у ліву «шістку» з дальньої дистанції, через декілька хвилин приймав вітання від партнерів і Гринь, який по красивій дузі вразив вже порожню ціль, а на останніх секундах втретє у матчі відзначився і Барабаш, який після скидки Омарі з кількох метрів розстріляв кіпера «Інтеру Футзалу» – блискуча перемога ДЮСШ «Спортлідер+», яка залишає підопічних Віталія Розпаченюка на четвертій позиції у турнірній таблиці.

_DSC0299

В інших матчах 12-ого туру у віковій групі юнаків 2003-2004 років народження були зафіксовані наступні результати:

Прикарпаття (Коломия) – ДЮСШ-1 (Червоноград) – 3:2

ДЮСШ-4 (Рівне) – ДЮСШ Ураган (Івано-Франківськ) – 2:1

Турнірна таблиця після матчів 12-ого туру у віковій групі юнаків 2003-2004 років народження виглядає наступним чином: