Хмельницький футзальний клуб "Спортлідер+"

«Університет» – чемпіон міста з міні-футболу!

Завершився чемпіонат Хмельницького з міні-футболу-2013, який проходив під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та за сприяння народного депутата Олександра Мирного

Ось і добіг до свого логічного завершення чемпіонат міста з міні-футболу-2013, який цьогоріч проходив під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та за сприяння народного депутата Олександра Мирного. За головний трофей змагань протягом майже двох місяців змагалися 24 команди, які на першому етапі були розділені на 4 підгрупи по 6 команди. Два кращих колективи виходили у плей-офф, а колектив, що посів третю сходинку у підгрупі, зберігав за собою право участі у вищому дивізіоні чемпіонату міста з міні-футболу на наступний сезон, що значно підвищило рівень боротьби у груповому турнірі. Родзинкою розіграшу стала серія плей-офф до двох перемог будь-якої із команд.

Сьогодні на штучному майданчику у парку імені Івана Франка відбулися вирішальні поєдинки, в ході яких найуспішніші команди за підсумками попереднього етапу визначали імена переможця та призерів змагань. Зараз ми познайомимо Вас з перипетіями вирішальних поєдинків турніру.

«Воля» – «Спортлідер+» – 8:7 (4:1)

Голи: Божко (9), Михальчук (14, 26, 37), Леонов (15, 38, 40), Чорномаз (20) – Ситнік (19, 28, 33, 39), Філь (29), Сохорук (38)

«Воля»: Русс, Задерейко, Мартинюк, Бармак, Глаз, Божко, Михальчук, Чорномаз, Леонов.

«Спортлідер+»: Балістовський, Шевчук, Сохорук, Жаріков, Святий, Філь, Колесников, Малишевський, Ситнік, Діброва, Муляр, І. Монастирський

Першими на майданчик вийшли «Воля» та «Спортлідер+», які у очному двобої повинні були визначити володаря бронзових нагород турніру. Активніше розпочали гості. Чудово з дальньої дистанції пробивав Шевчук, проте впевнено у рамці воріт зіграв Русс. Відкривати рахунок повинен був Малишевський, який розкішним ударом цілив у праву «шістку», однак вище всяких похвал зіграв страж воріт «Волі», в ефектному стрибку ліквідувавши загрозу власним володінням. Господарі блискуче діяли на контраатаках, і саме ця тактика принесла їм успіх на 9-ій хвилині. Бармак чудово відпасував на дальню стійку, де Божко вдотик вразив праву «шістку» – 1:0. Розкішні нагоди для того, щоб зрівняти рахунок, мали Жаріков та Колесников, проте Русс творив чудеса у рамці воріт, раз-по-раз парируючи «мертві» м’ячі після ударів гравців «Спортлідера+». Всередині першої половини матчу підопічним Руслана Майдана вдалося збільшити свою перевагу у рахунку. Балістовський зреагував на підступний удар Бармка у лівий нижній кут, однак першим на добиванні виявився Михальчук, який точним ударом переправив сферу у сітку порожніх воріт – 2:0. Відразу Леонов своїм точним ударом зробив перевагу своєї команди ще більш відчутною – 3:0. Підопічні Романа Шевчука перейшли на гру з п’ятим польовим гравцем, і відразу почали створювати серйозну загрозу воротам «Волі». Сохорук чудово відпасував у центр карного майданчика, де Жаріков впритул розстрілював голкіпера, однак Русс вкотре врятував свою команду. За хвилину до перерви номінальні гості змогли скоротити розрив у рахунку. Ситнік блискуче зіграв на перехопленні, і невідпорно пробив у ліву «дев’ятку» – 3:1. Проте останнє слово було за гравцями «Волі». Павло Чорномаз сповна використав помилку «лідерів», і красивим ударом по дузі з центра майданчика вразив правий верхній кут порожніх воріт – 4:1.

Другий тайм був не менш цікавим. Чорномаз блискуче відпасував на дальню стійку, де Михальчук вдотик пробив у праву «шістку» – 5:1. Гості додали у швидкості, і результат не змусив себе довго чекати. Філь чудово прострілив на дальню стійку, де Ситнік майстерним ударом грудьми переправив сферу у сітку воріт – 5:2. Через хвилину нестримний Філь потужно пробив з розвороту у лівий нижній кут, і м’яч після рикошету від Русса затріпотів у сітці – 5:3. Розкішною передачею той же Філь вивів на ударну позицію Колесникова, і Олексій вдотик бив у праву «шістку», однак «Волю» врятувала стійка, яка прийняла на себе удар нападника «Спортлідера+». Далі той же Колесников блискучим ударом зльоту цілив у нижній кут після скидки від Колесникова, проте Русс зіграв вище всяких похвал, в неймовірному стрибку ліквідувавши загрозу власним володінням. Скоротив розрив до мінімуму Ситнік, який точним ударом в ліву «шістку» замкнув блискучу флангову передачу – 5:4. Гості почали буквально знущатися над знекровленим суперником. Сохорук неперевершено цілив у лівий нижній кут, однак «Волю» виручив від неприємностей Глаз, який у самовідданому підкаті врятував свою команду. Однак відразу Михальчук чудово зіграв на перехопленні, і точним ударом вразив порожні ворота – 6:4. «Лідери» не опустили рук, і Сохорук розкішним ударом в правий верхній кут скоротив відставання до мінімуму – 6:5. Результативними ударами обмінялися Леонов та Ситнік – 7:6. Перевагу своєї команди закріпив невтомний Леонов, який блискучим фінтом обіграв захисника і неймовірним за виконанням ударом вразив ліву «дев’ятку» – 8:6. Останні секунди поєдинку пройшли у атаках «Спортлідера+». Шевчук розкішним ударом зльоту поцілив у правий верхній кут після – 8:7. До завершення матчу рахунок так і не змінився.

У підсумку – мінімальна перемога «Волі», яка приносить підопічним Руслана Майдана бронзові медалі чемпіонату.

«Університет» – «Спортлідер-2» – 3:0 (2:0)

Голи: Ткачук (10), Ячмінь (19), Глушок (31)

«Університет»: Петричук, Сандулов, Деусов, Глушок, Чайковський, Мороз, Ткачук, Сяньков, Рефель, Березовський, Овчинніков, Федорко, Ячмінь

«Спортлідер-2»: Алексейчук, Бондар, Побережник, Глас, Рибчинський, Заморока, В. Монастирський, Рудюк, Цилепа

У фінальному поєдинку зустрілися «Університет» та «Спортлідер-2». Розпочали команди дуже обережно. Перший небезпечний момент у грі створили гості. Рибчинський чудово відпасував на Гласа, і Артем вдотик цілив у ліву «шістку», проте Петричук в ефектному стрибку ліквідував загрозу власним володінням. Відкривати рахунок міг Бондар, який з розвороту блискуче пробивав під поперечину, однак страж воріт «Університету» знову зіграв вище всяких похвал у рамці воріт. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Глушок виконав відмінну передачу на дальню стійку, де Ткачук в падінні переправив сферу у праву «шістку» – 1:0. Перед перервою господарі подвоїли свою перевагу у рахунку. Денис Ячмінь блискуче виконав штрафний удар, поціливши у лівий нижній кут без шансів для Алексейчука – 2:0. «Лідери» додали у швидкості, і могли відразу скоротити розрив у рахунку до мінімуму. Розкішну передачу від Віталія Монастирського ударом зльоту замикав Глас, однак Петричук ціною надзусиль вкотре врятував свою команду від пропущеного голу.

Другий тайм був не менш напруженим. Підопічні Артема Гласа перейшли на гру з п’ятим польовим гравцем, і почали справжній штурм воріт «Університету». Заморока блискуче бив у ліву «шістку», проте страж воріт господарів зіграв просто блискуче, парирувавши спочатку удар Богдан, а потім і добивання від Бондаря. Розкішну скидку від Бондаря потужним ударом під поперечину замикав Глас, однак Петричук виконав просто неймовірний сейв, витягнувши буквально «мертвий» м’яч. В наступній атаці Заморока хорошою передачею вивів на ударну позицію невтомного Гласа, і Артем вдотик бив у ліву «дев’ятку», проте страж воріт «Університету» знову зіграв вище всяких похвал, зірвавши овацію багаточисленної кількості вболівальників. В середині тайму «Університет» заробив право на штрафний удар поблизу воріт гостей. Глушок потужним ударом знайшов шпарину у стінці, і зробив перевагу своєї команди ще більш відчутною – 3:0. Підопічні Артема Гласа перевищили ліміт фолів, проте вище всяких похвал у рамці воріт зіграв Алексекйчук, парирувавши дабл-пенальті від Ткачука та Сянькова.

У підсумку – впевнена перемога «Університету» з рахунком 3:0, який і стає чемпіоном міста з міні-футболу-2013!

Після того, коли пил баталій на майданчику згас, відбулася яскрава церемонія нагородження, в ході якої було нагороджено переможців та призерів змагань, а також кращих у індивідуальних номінаціях:

«Кращий воротар турніру»: Павло Григорчук («Політехнік»)

«Кращий захисник турніру»: Сергій Філь («Спортлідер+»)

«Кращий нападник турніру»: Павло Чорномаз («Воля»)

«Кращий молодий гравець турніру»: Володимир Рудюк («Спортлідер-2»)

«Кращий гравець турніру»: Андрій Петричук («Університет»)

На цій мажорній ноті і завершилися наші змагання.