“САНТА-БАРБАРА” ПО-УКРАЇНСЬКИ

Стали відомі усі учасники півфіналів чемпіонату країни

У передвеликодну суботу був названий останній учасник півфіналів чемпіонату країни з міні-футболу, а три інших учасники четвірки найсильніших визначилися добою раніше. Тільки в одній серії знадобилося проведення всіх п’яти запланованих регламентом матчі, а в трьох інших фаворитам для доведення своєї сили знадобилося всього два домашні поєдинки.

Цитата тижня. Переможець регулярного чемпіонату львівська “Енергія” намучилася з севастопольським ПФС у виїзних матчах, а от вдома все зуміла розставити по своїх місцях двома перемогами з однаковим рахунком 5:1.

У перший день “моряки” знову попили крові у фаворита відчайдушною грою в п’ять польових, і на перерву команди пішли за рахунку 1:1. Після перерви “енергетики” намагалися відібрати м’яч у суперника за рахунок пресингу, а переломний другий гол забили після грубої помилки воротаря суперника. А коли Станіслав Гончаренко вирішив, що клин вибивають тільки клином і також відправив на майданчик п’ять польових, галичани добили суперника.

Після цієї гри наставник переможців як завжди порадував крилатими виразами: “Те, що відбувається – зовсім не міні-футбол, а якийсь серіал під назвою” Санта-Барбара “. Завтра – четверта серія”. Його підопічні цього разу швидко зруйнували тактику конкурента, після першого тайму вели 2:0 і не дали засумніватися в своїй перевазі в другій половині.
Дербі тижня. Дві харківські команди тепер грали на домашньому майданчику “Локомотива”, трибуни якого змогли вмістити всіх охочих побачити цю дуель на власні очі. Як і у Львові, обидва матчі у першій столиці завершилися з однаковим рахунком 3:1 на користь “залізничників”.

У перший день “Локомотиву” довелося відіграватися після голу “Моноліту” в дебюті, і ситуацію врятували брати Сорокіни, а фінальну крапку поставив Білоцерківець. А ще ж було п’ять влучань в штангу воріт земляків. Головний тренер “Локомотива” Євген Ривкін цю перемогу назвав закономірною, а його слова були підтверджені на наступний день. Четвертий матч серії пройшов у жорсткій боротьбі, а два голи “Локомотив” забив на останніх хвилинах кожного з таймів.
Два розгроми тижня. “Єнакієвцю” у виїзних матчах проти рівненського “Кардинала” було ой як непросто, але команда з Донбасу повернулася з однією перемогою, а вдома двічі розгромила цього непоступливого суперника, який встиг по ходу нинішнього сезону стати принциповим, – 9:1 і 7:1. Команда Миколи Шевцова грала не просто на результат, а красиво і результативно. Голи забивали, як у тому незабутньому радянському фільмі танцювали, усі (два хет-трики і дубль чого варті). Після першого розгрому Микола Шевцов передбачав складний другий матч і, до свого щастя, помилився.

Бомбардир тижня. Головним героєм чвертьфінального протистояння (героїчне слово, яке в п’ятиматчевій дуелі, думаю, підходить як ніколи) франківського “Урагану” та львівського ТВД став бразильський за походженням і азербайджанський за паспортом легіонер прикарпатців Сержао.

У першій домашній грі на його рахунку гольовий дубль (перший гол записали на Кіндратіва), але “Ураган” після нічиєї 2:2 в основний час програв 3:5 в серії пенальті. Через добу він відзначився вже тричі, і “Ураган” виграв 5:1. А в суботу його гол став п’ятим, що називається контрольним пострілом, а господарі виграли з рахунком 5:2. А ще цього бомбардира називають “пивною бочкою” за не один десяток кіло зайвої ваги.

Що далі? Таким чином, півфінальні пари чемпіонату країни з міні-футболу такі: “Енергія” – “Локомотив” та “Ураган” – “Єнакієвець”. Серії знову будуть до трьох перемог однієї з команд, перевагу рідних стін мають енергетики – львівські та франківські. Матчі у зв’язку з виїздом національної збірної до Бразилії на контрольні матчі відбудуться 13, 14, 20, і при необхідності 21 і 22 травня.