Чемпіонат України. Екстра-ліга 2015/2016

Останній матч

КАЛЕНДАР ЕКСТРА-ЛІГИ

ТурДатаГосподаріГостіРах.
105.09"Ураган""Спортлідер+3:6
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
212.09"Спортлідер+""Енергія"4:5
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
319.09"Приват""Спортлідер+"1:8
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
426.09"Спортлідер+""ЛТК-ІнБев-НПУ"7:6
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
510.10"Продексім""Спортлідер+"4:0
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
615.10"Спортлідер+""Локомотив"1:8
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвіт
831.10"Спортлідер+""Кардинал-Рівне"6:2
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
907.11"Титан-Зоря""Спортлідер+"0:0
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1021.11"Спортлідер+""Ураган"3:3
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1128.11"Енергія""Спортлідер+"2:2
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1219.12"Спортлідер+""Приват"3:2
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1324.12"ЛТК-ІнБев-НПУ""Спортлідер+"4:0
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1429.12"Спортлідер+""Продексім"2:3
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1504.01"Локомотив""Спортлідер+"5:1
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1722.01"Кардинал-Рівне""Спортлідер+"2:6
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1820.02"Спортлідер+""Титан-Зоря"6:3
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1/406.03"Титан-Зоря""Спортлідер+"4:4 пен. 0:2
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1/412.03"Спортлідер+""Титан-Зоря"1:1 пен. 3:2
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1/202.04"Локомотив""Спортлідер+"4:2
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1/203.04"Локомотив""Спортлідер+"5:0
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
1/223.04"Спортлідер+""Локомотив"1:5
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
ІІІ07.05"Продексім""Спортлідер+"3:2
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
ІІІ08.05"Продексім""Спортлідер+"3:1
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт
ІІІ14.05"Спортлідер+""Продексім"2:5
АнонсOnlineВiдеоФотоЗвiт

КЕРІВНИЦТВО

Посада
Президент клубу-Іван Гончар
Віце-президент-Олександр Симчишин
Головний тренер-Роман Ковальчик
Почесний президент-Олександр Мирний
Голова клубу-Артем Глас
Адміністратор-Сергій Алексейчук
Тренер-Роман Шевчук
Прес-атташе-Олександр Таран
Лікар-масажист-Віталій Коваль

Турнірна таблиця

Кубок президента ФК “СПОРТЛІДЕР+” Івана Гончара-2014. Старша вікова група (1997-1998 р.н.). Попередній етап

Група А 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М`ячі О
1
НВК №10
5:3 8:3 8:6 4:5 9:5 7:5 6 5 0 1 41-27 15
2
СЗОШ №1
3:5 4:2 10:7 6:5 8:5 11:2 6 5 0 1 42-26 15
3
СЗОШ №15
3:8 2:4 10:3 6:6 8:5 5:3 6 3 1 2 34-29 10
4
ЗОШ №22
6:8 7:10 3:10 4:2 8:2 4:2 6 3 0 3 32-34 9
5
НВК №7
5:4 5:6 6:6 2:4 8:8 3:4 6 1 2 3 29-32 5
6
НВО №28
5:9 5:8 5:8 2:8 8:8 8:0 6 1 1 4 33-41 4
7
НВК №4
5:7 2:11 3:5 2:4 4:3 0:8 6 1 0 5 16-38 3

Група В 1 2 3 4 5 6 І В Н П М`ячі О
1
Ліцей №17
9:4 11:2 5:3 6:2 5:3 5 5 0 0 36-14 15
2
ЗОШ №27
4:9 3:2 4:3 5:4 +:- 5 4 0 1 16-18 12
3
ТБЛ
2:11 2:3 3:0 11:2 +:- 5 3 0 2 18-16 9
4
ЗОШ №18
3:5 3:4 0:3 9:4 5:0 5 2 0 3 20-16 6
5
ЗОШ №24
2:6 4:5 2:11 4:9 6:3 5 1 0 4 18-34 3
6
НВК №6
3:5 -:+ -:+ 0:5 3:6 5 0 0 5 6-16 0

Група С 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М`ячі О
1
НВО №9
6:2 6:9 6:4 13:6 11:3 11:1 6 5 0 1 53-25 15
2
ЗОШ №13
2:6 7:6 6:4 7:2 12:4 9:6 6 5 0 1 43-28 15
3
ЗОШ №14
9:6 6:7 5:5 10:3 9:3 +:- 6 4 1 1 39-24 13
4
НВК №2
4:6 4:6 5:5 8:3 +:- +:- 6 3 1 2 21-20 10
5
Гімназія №1
6:13 2:7 3:10 3:8 +:- 7:7 6 1 1 4 21-45 4
6
СЗОШ №12
3:11 4:12 3:9 -:+ -:+ 6:5 6 1 0 5 16-37 3
7
ЗОШ №21
1:11 6:9 -:+ -:+ 7:7 5:6 6 0 1 5 19-33 1

Перехідний турнір за право грати у фінальній частині:

Команди 1 2 3 І В Н П М`ячі О
1
ЗОШ №14
3:3 5:3 2 1 1 0 8-6 4
2
ТБЛ
3:3 8:7 2 1 1 0 11-10 4
3
СЗОШ №15
3:5 7:8 2 0 0 2 10-13 0

Кубок президента ФК “СПОРТЛІДЕР+” Івана Гончара-2014. Молодша вікова група (2000-2001 р.н.). Попередній етап

Група А 1 2 3 4 5 І В Н П М`ячі О
1
НВК №10
4:5 7:6 4:3 7:1 4 3 0 1 22-15 9
2
СЗОШ №1
5:4 1:1 4:4 7:3 4 2 2 0 17-12 8
3
НВК №7
6:7 1:1 5:4 5:3 4 2 1 1 17-15 7
4
НВО №28
3:4 4:4 4:5 11:2 4 1 1 2 22-15 4
5
СЗОШ №15
1:7 3:7 3:5 2:11 4 0 0 4 9-30 0

Група В 1 2 3 4 5 6 І В Н П М`ячі О
1
ЗОШ №24
7:1 4:3 2:4 7:1 6:0 5 4 0 1 26-9 12
2
ТБЛ
1:7 6:0 3:0 2:3 8:0 5 3 0 2 20-10 9
3
НВО №5
3:4 0:6 4:1 7:3 4:3 5 3 0 2 18-17 9
4
ЗОШ №18
4:2 0:3 1:4 6:5 4:0 5 3 0 2 15-14 9
5
НВК №6
1:7 3:2 3:7 5:6 4:0 5 2 0 3 16-22 6
6
ЗОШ №27
0:6 0:8 3:4 0:4 0:4 5 0 0 5 3-26 0

Група С 1 2 3 4 5 6 І В Н П М`ячі О
1
ЗОШ №14
7:7 12:5 9:6 10:4 15:1 5 4 1 0 53-23 13
2
НВО №9
7:7 5:2 6:5 7:0 13:1 5 4 1 0 38-15 13
3
СЗОШ №7
5:12 2:5 6:5 9:3 +:- 5 3 0 2 22-25 9
4
НВК №2
6:9 5:6 5:6 11:11 3:2 5 1 1 3 30-34 4
5
СЗОШ №8
4:10 0:7 3:9 11:11 +:- 5 1 1 3 18-37 4
6
СЗОШ №12
1:15 1:13 -:+ 2:3 -:+ 5 0 0 5 4-31 0

Додатковий матч за перше місце в групі С:

НВО №9 – ЗОШ №14 – 3:4

Перехідний турнір за право грати у фінальній частині:

Команди 1 2 3 І В Н П М`ячі О
1
НВК №7
2:1 6:5 2 2 0 0 8-6 6
2
НВО №5
1:2 10:3 2 1 0 1 11-5 3
3
СЗОШ №7
5:6 3:10 2 0 0 2 8-16 0