Різдвяний турнір «Преміум-ліга з футзалу» став історією

Підсумки різдвяного турніру “Преміум-ліга з футзалу”

4-ого та 5-ого січня у Хмельницькому відбувся різдвяний турнір «Преміум-ліга з футзалу». Даний захід був покликаний піднести на новий, більш якісний рівень проведення футзальних спортивних змагань із залученням команд з інших регіонів України. Участь в турнірі взяли шість команд: «Кордон», який представляв Львівську область, «Королівський смак» із Тернополя, дунаєвецький «Верест» та три представника Хмельницького – «Спортлідер+», «Спортлідер-2» та «Університет».

В ході запеклих баталій, які вирували на майданчику ХНУ протягом двох днів, визначились переможці та призери змагань. Логічно підійшов час підвести підсумки турніру. Чемпіоном цілком заслужено став ФК «Спортлідер+». Команда флагмана хмельницького футзалу закінчила виступи із стовідсотковим показником, демонструючи при цьому ще й феєричну гру, яка неймовірно радувала вболівальників. Хочеться відзначити, що в складі переможців виступав Олексій Колесников, який став кращим бомбардиром змагань. Срібним призером став дунаєвецький «Верест» завдяки перемозі на останніх секундах в матчі проти «Спортлідера-2». Володимир Волеєв проявив високий ігровий рівень, за що й справедливо був відзначений у номінації «Кращий гравець турніру». Бронзовим призером став «Спортлідер-2». Підопічні Вадима Рефеля не дуже вдало розпочали змагання, але змогли зібрати усю волю в кулак, і завдяки двом поспіль перемогам стали третіми у цьому престижному турнірі. Хочеться відзначити гравця «лідерів» – Руслан Шеремета вразив організаторів, і став «Кращим нападником змагань».

А тепер мова піде про тих, хто не потрапив до складу чемпіонів та призерів. Четверту сходинку посів «Кордон». Команда із Львівщини демонструвала чудову гру, але в деяких моментах їй не вистачило чи то зібраності, чи то фарту, і вона опинилася поза призовою трійкою. Хочеться відзначити Володимира Авраменка. Страж воріт «Кордона» не раз виручав команду, завдяки чому й став переможцем в номінації «Кращий воротар». На п’ятій позиції закінчив турнір «Університет». Підопічні А. Руснака підібрали сильний за іменами склад, але провалили другий день змагань. Поступившись у всіх іграх заключного дня «Університет» таким чином залишився поза призовою трійкою. На заключній позиції бачимо «Королівський смак» із Тернополя. Тернополянам не відмовиш у жазі до боротьби, у кожній грі вони билися до останнього, але трішечки їм не вистачило досвіду.

«Преміум-ліга» з футзалу – це узагальнюючий проект, в рамках якого відбуватиметься ціла низка офіційних турнірів. Перші з них вже стали історичними і мали честь бути вписаними в історичну довідку клубу (турнір бізнес-структур перший ювілейний – 24-25.11. 2012-го року та комерційний турнір перший ювілейний – 24-25.11. 2012-го року).