Преміум-ліга: «Університет-Heliotherm» стає останнім півфіналістом плей-офф у дивізіоні 1

І у другому матчі чвертьфінальної серії плей-офф підопічні Адальберта Руснака здобули впевнену перемогу над амбітним «Бамбуком»

Входить у вирішальну стадію дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У вівторок, 26-ого серпня, матчем між «Університетом-Heliotherm» та «Бамбуком» завершилася чвертьфінальна серія плей-офф у дивізіоні 1. Про все це далі в нашому огляді.

«Бамбук» – «Університет-Heliotherm» – 3:6 (0:4)

Арбітр: Божко

Голи: Кульбачний (41, 49), Кравецький (47) – Мороз (4, пен.), Сакович (7, 45), Власов (20), М. Федорко (22), Вигоняйло (38)

«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Кушнірук, Антонов, Кульбачний, Шатілов, Кравецький, Бабій

«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Сяньков, М. Федорко, Сакович, Вигоняйло, Глушок, Іщук, Мороз, Деусов, Власов, Березовський, Овчинніков

Попередження: Гарбар (3)

Активніше гру розпочали номінальні гості, які блискуче провели перший тайм, і відвантаживши чотири «сухі» м’ячі у ворота Гарбара зняли фактично усі питання щодо переможця у цій дуелі. Віддамо належне гравцям «Бамбуку», які не опустили руки, і в другій половині гри відчайдушно намагалися змінити хід подій на майданчику, але їх старань вистачило лише на те, аби дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:3 на користь «Університету-Heliotherm», який стає останнім учасником півфіналу плей-офф у дивізіоні 1.

Отже, у 1/2 фіналу плей-офф в дивізіоні 1 у серіях до двох перемог зустрінуться:

Спортлідер-3 – Університет-Heliotherm

Хмельницькі делікатеси – Спортлідер-2

Перші матчі серій відбудуться у суботу, 30-ого серпня, другі – в неділю, 31-ого серпня.

А на завершення – фотоогляд заключних поєдинків чвертьфінальних серій плей-офф у дивізіоні 1:

Updated: 27.08.2014 — 14:24