«ЛТК-ІнБев-НПУ» – «Спортлідер+». Анонс

Ключовий матч для обох суперників

У четвер, 24-ого грудня, свій черговий поєдинок проведе хмельницький «Спортлідер+». В цей день підопічні Романа Ковальчика у рамках 13-ого туру вітчизняної Екстра-ліги у Києві зіграють із «ЛТК-ІнБев-НПУ».

«Телефоністи», які жахливо стартували у новому сезоні, зазнавши чотирьох поразок у чотирьох стартових поєдинках, поступово зуміли знайти гру, і далі видавши на гора безпрограшну серію із п’яти матчів, в яких підопічні Валерія Туркіна здобули аж 13 залікових балів, увірвалися у групу лідерів змагань. Очевидно, що і у домашньому поєдинку проти одного із законодавців мод у вітчизняному футзалі, львівською «Енергією», «ЛТК-ІнБев-НПУ» прагнув продовжити свою вдалу серію, однак не так сталося як гадалося. Хоча розпочалося все для «телефоністів», які пішли на перерву із відчутним гандикапом у два забиті м’ячі. Відкрив рахунок у зустрічі Дзюба, який розкішним ударом під поперечину завершив не менш яскравий сольний прохід у власному виконанні, а невдовзі перевагу «телефоністів» подвоїв Горло, який більярдним пострілом зі штрафного впритирку із стійкою вдруге в матчі змусив капітулювати Кардаша – 2:0. У другій 20-ти хвилинці привабливіше виглядала вже команда із Львова, яка за словами її головного тренера, Максима Павленка, в перерві зробила правильні висновки із власних помилок. Підтвердили це події на 26-ій хвилині коли Тарас Кузь, продавивши корпусом Директоренка після передачі від Радевича, який в цій грі замінив у другій четвірці травмованого Федюка, влучно пробив у праву «шістку» з кута воротарського – 2:1. Вирішальним ж у зустрічі став відрізок з 33-ої по 36-ту хвилину, впродовж якого «енергетики» двічі змусили капітулювати Сухова, та переламали хід подій на свою користь. Дубль оформив Михайло Грицина, якому в першому випадку після розіграшу кутового залишалося із забійної позиції лише влучити у порожній кут, а через декілька красивим ударом у праву «дев’ятку» завершив націлену передачу від свого брата, Миколи – 2:3. «Телефоністи» ж відразу в надії врятуватися від поразки перейшли на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід спочатку жодних дивідендів підопічним Валерія Туркіна на приніс. Навпаки, Павленко скориставшись помилкою Литвинова при розіграші «зайвого», по-зрадницьки закотив сферу у вже незахищену ціль майже від центральної лінії, знявши усі питання щодо переможця – 2:4. Номінальні господарі ж продовжували діяти в п’ятьох, і невдовзі зусиллями Мануйленка, який виявився найспритнішим на дальній стійці після передачі від Дзюби, скоротили розрив у рахунку до мінімуму, проте на те, аби врятуватися від поразки, у підопічних Валерія Туркіна вже не було ні часу, ні можливості – мінімальна поразка «ЛТК-ІнБев-НПУ» із рахунком 3:4, яка залишає команду на шостій позиції у табелі про ранги, і очевидно, що у грі із «Спортлідером+» об’єднаний колектив, який представдяє відразу три міста, зробить усе можливе, аби поповнити свою очкову скарбничку заліковими балами та покращити власне турнірне становище.

DSC_0617

«Спортлідер+» ж в 12-ому турі зустрічався у рідних стінах із криворізьким «Приватом». Розпочався матч з атак «лідерів», які із завидною регулярністю розпочали створювати моменти для взяття воріт свого опонента, однак пробити Дурбана, який відверто піймав кураж і парирував буквально усе, що летіло в ствір його володінь, довгий час підопічним Романа Ковальчика не вдавалося. По такій грі гол у ворота «Привата» відверто назрівав, і стався на 14-ій хвилині. Дурбан парирував сферу перед собою після гарматного удару від Калукова, а ось Лисенко, який виявився першим на підборі, вдотик переадресував шкіряний снаряд у вже незахищену ціль – 1:0. В дебюті другої половини матчу вже приймав вітання від партнерів і Калуков, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із голкіпером – 2:0. Варте віддати належне команді із Кривого Рогу, яка не опускала руки, терпляче чекаючи свого шансу у швидких контратаках та при розіграші стандартних положень, і невдовзі ця тактика увінчалася успіхом для «приватівців». Спочатку відквитав один м’яч Шамлі, влучним ударом в ліву «шістку» завершивши націлену передачу Лебідя з кутового, а на 37-і хвилині Мазенко дальнім ударом після розіграшу ауту застав зненацька Тимощука – 2:2. Роман Ковальчик відразу ж взяв хвилинну перерву, після якої на майданчик у воротарській футболці вийшов Шеремета, який, до речі, даний поєдинок проводив із капітанською пов’язкою. «Лідери», діючи в чисельній більшості, методично «розгойдували» захисні редути свого опонента, які таки дали «тріщину» за 18 секунд до фінальної сирени: після затяжної атаки Калуков з флангу прострілив у центр воротарського, де ніким не прикритий Лисенко з кількох метрів розстріляв Дурбана, встановивши підсумковий рахунок на табло – 3:2 на користь «Спортлідер+», який завдяки цьому успіху та осічці «Продексіма», який втратив очки у Івано-Франківську, виходить на третє місце у турнірній таблиці. Після гри із «Приватом» Роман Ковальчик дав день відпочинку власним підопічним, які вже в понеділок розпочали підготовку до гри із «ЛТК-ІнБевом-НПУ». Додамо, що в цьому матчі хмельничанам зможе допомогти Валерій Власович, який поєдинок із «Приватом» пропускав через перебір жовтих карток. Зазначимо, що склад «ЛТК-ІнБев-НПУ» теж буде оптимальним – повертається в обійму Павло Концеба, який попередній матч своєї команди теж пропускав через перебір «гірчичників».

DSC_0713

Визначити фаворита у цьому матчі дуже і дуже непросто. З погляду на турнірне становище, привабливішими шанси на підсумковий успіх, виглядають у «Спортлідера+», на користь ж «ЛТК-ІнБев-НПУ» говорить перевага домашнього майданчика та кращий баланс у попередніх матчах із хмельничанами. Для обох суперників результат цього поєдинку буде надважливим: «телефоністам» неодмінно потрібно здобувати три очки, аби ще зберегти шанси на потрапляння до трійки кращих за підсумками «регулярки», перемога ж хмельничан дозволить їм закріпитися у когорті лідерів змагань. Обидві команди діють у схожому стилі, сповідуючи яскравий та видовищний футзал із великою кількістю забитих м’ячів, отож очевидно, що вболівальникам, які стануть свідками цього протистояння точно сумувати не доводеться. Згадуємо драматичний поєдинок цих суперників у першому колі в Хмельницькому, який в підсумку став найрезультативнішим у даній першості. Нагадаємо, тоді «лідери» у шаленому за напругою матчі зуміли на останніх секундах вирвати перемогу із рахунком 7:6.

Чиї ж амбіції виявляться вищими, вирішить сама гра, яка відбудеться у четвер, 24-ого грудня. Початок матчу – о 12:00. Додамо також, що за подіями на майданчику Ви зможете спостерігати в режимі онлайн на нашому сайті.